Coral – autostrada do zdrowia

Czy istnieje jeden sposób na to, aby zadbać i utrzymać zdrowie?

Co robić, aby nigdy nie chorować?

Co robić, żeby poprawić swoje zdrowie w momencie, gdy źle się czujesz? Co zrobić, aby żyć na tyle, na ile zaprogramowany jest nasz organizm, czyli ponad 100 lat?

Organizm każdego człowieka jest zbudowany dokładnie tak samo.

Każdy z nas posiada 12 układów, takich jak krwionośny, krwiotwórczy, pokarmowy.

Każdy z układów posiada organy takie jak: serce, jelita, wątroba. Każdy z tych organów jest zawsze zbudowany z tkanek takich jak: mięśniowa, nabłonkowa, nerwowa. Zawsze tkanki są zbudowane z komórek. Wiemy to już  z podstaw biologii. Czy jednak wiemy jak to wykorzystać, aby nigdy nie chorować?

Czy jeśli zadbamy o komórki, to czy równocześnie zadbamy o cały nasz organizm?

Tak. Wystarczy spełnić 5 warunków zdrowia komórki.

Jeżeli dbasz o siebie na poziomie komórkowym i dostarczysz to, czego komórka potrzebuje, to jednocześnie dbasz o swoje tkanki, organy i układy oraz cieszysz się zdrowiem.

Potrzebujesz zadbać o 5 warunków zdrowia komórki.

Dotlenienie, nawodnienie, odkwaszenie, oczyszczenie i odżywienie. Strategia, która do tego służy, to 4 Kroki Do Zdrowia.


Zapraszam Cię na bezpłatny, 7dniowy kurs, który da Tobie dokładną instrukcję, jak dbać o siebie i być w witalnej formie każdego dnia.

Kurs jest dostępny w 2 edycjach w ciągu miesiąca.


Możesz umówić się także na bezpłatną konsultację, podczas której dopasujemy strategię do Twoich potrzeb.
Zadzwoń – 530 822 256 lub napisz do mnie gosia@akademiaantyaging.pl


Możesz zacząć już teraz proces prawidłowego nawodnienia, bo jest on fundamentem zdrowia.
Skorzystaj z mocy oceanu. Wyjątkowe, pochodzące z natury produkty, które wspierają zdrowie i witalność to:

Coral-Mine

Na bazie naturalnego koralowca dla uniwersalnego poprawienia jakości wody (w formie saszetki, która dodajemy do wody).

Produkowany w Japonii ze skamieliny głębinowych koralowców z Morza Japońskiego w pobliżu wyspy Okinawa. Szkielet koralowca pod względem składu genetycznego przypomina ludzki i jest kompleksem soli mineralnych. Są to przede wszystkim sole wapnia i magnezu. W jego skład wchodzą także sole potasu, żelaza, fosforu, siarki, krzemu, chromu, manganu, cynku i innych minerałów.

Dzięki Coral Mine woda ma optymalny poziom pH oraz obniża redox. Strukturyzuje wodę. Zjonizowane minerały w proporcjach jak w ludzkim organizmie, sprzyjają procesom normującym ciśnienie tętnicze, rytm serca oraz zwiększającym elastyczność mięśni. Wpływa na odbudowę struktury tkanki kostnej i chrzęstnej i poprawę stanu skóry.

Coral Mine

Oceanmin

to koncentracja oceanicznych minerałów, pozyskiwanych na głębokości 662 metrów w rejonie wschodnich wybrzeży Tajwanu. Oceanmin naturalnie przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Wywiera pozytywny wpływ na utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Pomaga w prawidłowej syntezie białka, utrzymania zdrowych kości. Prosty sposób użycia – zawartość saszetki rozpuszcza się w wodzie.

Oceanmin ze szklanką

H – 500

Zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Zwiększa wytrzymałość podczas każdej aktywności fizycznej. Przyczynia się do obniżenia poziomu kwasu mlekowego i jego szybkiego odprowadzenia z mięśni, przyspieszając ich regenerację po wysiłku. Produkt zwiększa potencjał energetyczny organizmu poprzez stymulację wytwarzania energii na poziomie komórkowym. Przywraca sprzyjające środowisko alkaliczne, przyczyniając się do poprawy odżywiania komórkowego, przemiany materii oraz może obniżać stany zapalne.