O mnie

Ścieżka
Do Witalności


Prowadzę Warsztaty Witalne dla kobiet i mężczyzn.

Jeżeli masz ochotę żyć w pełni. Jeżeli masz chcesz ulepszyć swoją codzienność.

Podzielę się z Tobą sprawdzonymi metodami dostępu do żywotności, wigoru i pasji.

Witalność to dla mnie stan bycia w swojej mocy, aktywności i energii.

To droga do samego siebie w najwyższej dostępnej jakości.

Wraz ze mną odzyskasz i dowiesz się jak utrzymać dobrą formę na długo lub na zawsze.

Razem przywołamy witalność, ustawimy emocjonalny GPS na radość i zadbamy o energetyczną stabilność.

Utrzymuj dobrą formę zamiast ją odzyskiwać!


Fot. Daria Olzacka 


Życie jest wielowymiarowe i mamy wpływ na nasze myśli, reakcje, samopoczucie i zdrowie.

Jestem nauczycielką jogi, propagatorką prozdrowotnych technik, wspierających nasz życiowy dobrostan. Podczas zajęć i warsztatów swobodnie łączę różne style jogi z technikami poprawiającymi energetykę ciała. Specjalizuję się w medytacjach i relaksacjach. Pasjonuje mnie rozwój osobisty i poszerzanie świadomości. Moimi nauczycielami są Adam Krasowski, Eckhart Tolle, dr Joe Dispenza, Tomasz Zieliński, Klaudia Pingot, Eliza Sarna. Alexander Poraj-Żakiej. Obecnie moją ścieżką rozwoju umiejetności pracy z ciałem i rozwoju świadomości jest ISM – Medytacja, Przesłanie i Ruch Wewnętrznej Przestrzeni wraz z Integralną Metodą Somatyczną – pod przewodnictwem Mistrza Yu i SooJin.Moje pasje

Tyle wiemy o sobie, ile pozwolimy sobie doświadczyć. Kiedy kilka lat temu rozpoczęłam przygodę z bieganiem, rozpoczęłam tak naprawdę nowy rozdział.

Jeśli szukasz aktywności dla siebie, po prostu sprawdzaj, podejmuj różne wyzwania. Daj sobie czas i wytrwaj w swoich postanowieniach. Moje pierwsze krótkie i zasapane przebieżki, doprowadziły do dłuższych dystansów i biegów górskich. Przede wszystkim jednak poznałam siebie, przekonałam się, że mogę znacznie więcej. Mam wspaniałych przyjaciół i odwiedziłam wiele ciekawych miejsc. Znacznie poszerzyłam granice komfortu i mam apetyt na więcej.

Moje poszukiwania doprowadziły mnie do zimnej wody. Mam ponad 5-letnie doświadczenie z morsowaniem i wpływem zimna na zdrowie. Przepłynęłam Wartę zimą.

Ponad 2 lat systematycznie praktykuję i popularyzuję metodę oddechową WHM oraz ekspozycję na zimno. Ukończyłam 10 tygodniowy kurs “Fundamentals” Wima Hofa.

Co niedzielę wspólnie z mężem prowadzimy morsowanie w Lednogórze. Zapraszam na fb: Małgoś_morsuje.

Droga
do szczęścia

Moim największym marzeniem było stworzenie szczęśliwej rodziny. Przestrzeni dla przyjaźni, wzajemnej uważności i dobrej zabawy. 

Od 33 lat tworzę wspaniały związek z Mężczyzną mojego Życia.

Jestem szczęśliwą mamą dwóch synów.

Sekretem utrzymania wzajemnej fascynacji i sympatii jest codzienna dbałość. Czy zawsze jest łatwo? Nie, ale zawsze warto. To niesamowita przygoda być razem przez trzy dekady i odkrywać siebie na nowo. Mam wrażenie, że w jednym życiu mamy już kilka edycji w zupełnie innej scenografii. Jestem ciekawa kolejnych zwrotów akcji, bo jedyne co pewne, to zmiany. Ziemska szkoła jest miejscem niesamowitych lekcji i wymaga od nas elastyczności i adaptacji.

Klucz
do obfitości


Jestem kobietą przedsiębiorczą. Wszystkie zawodowe projekty tworzę, aby dawały wartość i służyły ludziom.


Przez wiele lat zajmowałam się sprzedażą. Rozwinęłam umiejętność współpracy i nawiązywania relacji. Ciągle się uczę i szukam nowych możliwości.


Daję codziennie świadectwo, że można harmonijnie łączyć wiele pasji i ścieżek zawodowych.Fot. Daria Olzacka