Witalny INSIDE z jogą

179.00 

Brak w magazynie

SKU: 20 Kategoria:

Opis

Jeżeli masz ochotę zadbać o swoje samopoczucie, poprawić fizyczną formę , elastyczność ciała oraz dobrze się przy tym bawić,

to zapraszam Cię na wyjątkową edycję Warsztatów Witalnych – Witalny INSIDE z jogą

W programie:

  •  Poranne espresso, czyli energetyczne praktyki na pobudzenie witalności. Łagodna praca z  oddechem i świadomym ruchem.
  • Zrównoważona i harmonijna sesja jogi w trzech płaszczyznach ruchu. To fundamentalne wsparcie dla stawów i kręgosłupa.
  • Relaksacyjna sesja jogi nidry, która pozwala zintegrować praktykę i głęboko odpocząć.
  • Pyszny wegetariański lunch specjalnie przygotowany dla uczestników warsztatu przez Szefa Kuchni restauracji InSide. To miejsce stworzone z pasją i przepełnione miłością do gotowania.

 

Warsztaty odbędą się w spokojnej i nowoczesnej przestrzeni VR Inkubator.

Mamy do dyspozycji przestronną salę, w której możesz odpocząć od nadmiernych bodźców i wejść do wewnątrz, skupiając się na praktyce jogi i oddechu.

W pomieszczeniu poruszamy się boso lub w skarpetach. Pracujemy również w pozycji siedzącej lub leżącej. Praktyka będzie dopasowana do możliwości każdego uczestnika.

Dobrze wziąć ze sobą wygodny strój, w którym będzie można swobodnie położyć się na podłodze, skarpety, bluzę, aby zapewnić sobie komfort podczas spokojniejszych momentów. Zabierz ze sobą matę i koc do relaksu.

Maty będą także dostępne na miejscu.

 

Dojazd:

Fałkowo 1P , zjazd Łubowo na trasie S5, pół godziny drogi od Poznania, 15 minut z Gniezna lub Pobiedzisk. Na miejscu mamy wygodny parking.

 

Inwestycja:

Dla wszystkich, którzy są od razu na Tak do 15 maja – 149zł. Po tym terminie 179zł.

Ilość miejsc stosowna do zaleceń i z dbałością o komfort uczestników.

O prowadzącej:

Gosia Bałęczna – Nowacka – nauczycielka jogi, propagatorka prozdrowotnych technik, wspierających nasz życiowy dobrostan.
Pasjonatka i praktyk rozwoju osobistego oraz technik uwalniania emocji według dr Davida R. Hawkinsa. Ambasadorka strategii na zdrowie w 4 krokach. Na fb i insta jako @witalna_gosia

O sobie:
Od 34 lat tworzę wspaniały związek z Mężczyzną mojego Życia. Jestem szczęśliwą mamą dwóch synów. Daję codziennie świadectwo, że można harmonijnie łączyć wiele pasji i ścieżek zawodowych. Zgłębiam naszą wielowymiarowość. Żyję w pełni. Mam ponad 7 letnie doświadczenie z morsowaniem i wpływem zimna na zdrowie.
Od ponad 20 lat poznaję i wdrażam techniki poprawiające wydolność i wprowadzające harmonię.
Podczas zajęć swobodnie łączę różne style jogi z technikami poprawiającymi energetykę ciała.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.